Oferujemy na sprzedaż dwa przestronne domy z dużym poddaszem i gotowym ogrodem – dwa lokale mieszkalne w budynku jednorodzinnym dwulokalowym w Kolonii Płouszowice. Domy usytuowane są w zacisznym miejscu pod miastem, otoczone terenami zielonymi, położone niespełna 10 minut drogi od Lublina.

Największym atutem domów jest przestrzeń i funkcjonalność. Zaprojektowano szereg pomieszczeń gospodarczych, które maksymalnie zwiększają funkcjonalność domu m. in. dwustanowiskowy garaż, osobną pralinę z kotłownią, spiżarnię, dwie garderoby. Pomieszczenia mieszkalne są przestronne i doświetlone. Na parterze znajduje się imponujący salon z aneksem kuchenny i wyjściem na taras. Na piętrze wyodrębniono 4 pokoje, w tym dwie duże sypialnie (jedna z własną garderobą). Atrakcyjność domu podnosi duże poddasze do własnego zaadaptowania, zaś wizytówką domów jest piękny ogród.

 

Powierzchnia użytkowa każdego lokalu to ok. 205m2 (plus poddasze):

– część mieszkalna ok. 147,09 m2,

– pomieszczenia gospodarcze to ok. 57,18 m2,

– dodatkowo należy doliczyć spore poddasze ok. 60m2 do adaptacji.

 

Powierzchnia działki w zależności od lokalu posiada 10,5 ara lub 7,5 ara.

 

Stan wykończenia: stan deweloperski podwyższony – w standardzie znajdują się m. in.:

– rekuperacja,

– instalacja centralnego odkurzacza,

– ogrzewanie podłogowe na parterze i piętrze, dodatkowe grzejniki rurkowe w łazienkach, kaloryfer w garażu,

– ściany wewnątrz budynku – wykonano gładzie i pomalowano na biało,

– dwustanowiskowy garaż w bryle budynku,

– brama wjazdowa i garażowa na pilota,

– podjazd, opaska wokół budynku i taras wykonane w kostce,

– działka ogrodzona – ogrodzenie frontowe murowane z przęsłami z profili stalowych, boczne i pomiędzy lokalami systemowe z paneli stalowych ocynkowanych z podwaliną betonową,

– teren zagospodarowany – siatka od kretów, trawa z rolki, nasadzenia drzewek i krzewów, krzewy podsypane kamieniem ozdobnym.

 

Poniżej prezentujemy rzuty pomieszczeń, zdjęcia i standard wykonania lokalu. Zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia domów – tel. kontaktowy 601 81 55 61.

RZUTY POMIESZCZEŃ:

Parter

 

Piętro

 

ZDJĘCIA DOM I OGRÓD

    

ZDJĘCIA PARTER

Salon z aneksem kuchennym i spiżarnią

Wiatrołap

Pralnia

Łazienka na dole

Garaż

ZDJĘCIA PIĘTRO

Korytarz

Sypialnia 1 (22,08)

Sypialnia 2 z garderobą (20,77)

Sypialnia 3 (13,09)

Sypialnia 4 (13,95)

Łazienka góra

Garderoba

ZDJĘCIA STRYCH

 

 STANDARD WYKONANIA OBEJMUJE MIĘDZY INNYMI:

– Podjazdy do garażu i opaska wokół budynku wykonana z kostki betonowej.

– Ogrodzenie frontowe wykonane z pustaków CJ BLOCK z przęsłami z profili stalowych; boczne i tylne systemowe z paneli stalowych ocynkowanych z podwaliną betonową; ogrodzenie między lokalami nr 1 i nr 2 systemowe z paneli stalowych ocynkowanych.

– Brama stalowa przesuwana z profili stalowych z siłownikami, otwierana pilotem.

– Furtka stalowa z profili stalowych.

– Drzwi wejściowe do lokali w okleinie drewnopodobnej kl. RC2.

– Elewacja w systemie lekka mokra, tynk silikatowo – silikonowy, okolice wejścia wyprawa elewacyjna – imitacja kamienna, styropian gr. 20cm; podbitka drewnopodobna z tworzywa sztucznego.

– Konstrukcja budynku: ściany konstrukcyjne – z bloczków betonu komórkowego gr 24cm; strop monolityczny żelbetowy; konstrukcja dachu drewniana, pokrycie dachówką betonową.

– Ściany wewnętrzne działowe pomiędzy pokojami i w pomieszczeniach mokrych wykonane  z bloczków betonu komórkowego gr. 12 cm.

– Tynki ścian i sufitów: w pomieszczeniach  gipsowe, maszynowe kat. III; w kotłowni cementowo wapienne; sufit na poddaszu płyta G-K na ruszcie stalowym, szpachlowana tylko w miejscach połączeń i wkrętów mocujących (bez szpachlowania całej powierzchni), styk płyty g-k ze ścianą w postaci szczeliny dylatacyjnej (bez listwy systemowej); izolacja termiczna poddasza z piany poliuretanowej otwartokomórkowej.

– Posadzki: jastrych cementowy; na poddaszu styropian grubości 10 cm, podłoga pływająca zbrojona włóknem; na parterze styropian grubości 15 cm, podłoga pływająca zbrojona włóknem.

– Stolarka okienna PCV, kolor od wewnątrz biały, zewnątrz okleina drewnopodobna, pakiety szklane trzyszybowe. Bez parapetów wewnętrznych i balustrad wewnętrznych.

– Drzwi wewnętrzne otwory przygotowane do montażu ościeżnic i drzwi, nietynkowane.

-C.O.:  centralnego ogrzewanie zasilana gazem ziemnym – ogrzewanie podłogowe na parterze i na piętrze, w garażu grzejnik z zaworem termostatycznym, w łazience i wc ogrzewanie podłogowe oraz dodatkowo grzejnik rurowy drabinkowy (podejście ze ściany), w pozostałych pomieszczeniach ogrzewanie podłogowe z regulatorami temperatury w każdym pokoju, piec gazowy jednofunkcyjny z zasobnikiem wody min.100 l.

– Instalacja gazowa: do zasilenia kotłowni indywidualnie opomiarowana w szafce zlokalizowanej w ogrodzeniu (gazomierz); indywidualne przyłącze gazowe.

– Instalacja wod. – kan.: kanalizacja – podejścia w podbudowach posadzek i ścianach (bez armatury); przyłącze kanalizacyjne do sieci kanalizacyjnej; pomiar ilości zużycia wody dla lokalu: zestaw wodomierzowy wody zimnej zlokalizowany w garażu; indywidualne przyłącze wodociągowe opomiarowane w garażu.

– Instalacja wentylacyjna: rekuperacja, pomieszczenie kotłowni – wentylacja grawitacyjna.

– Instalacja elektryczna: podtynkowa, tablica lokalowa (TL) na ścianie w garażu; osprzęt; trójfazowa do zasilania płyty indukcyjnej zakończona kostką; indywidualne przyłącze elektryczne; opomiarowanie indywidualne w złączu elektrycznym zlokalizowanym w granicy działki.

– Dodatkowe instalacje: instalacja centralnego odkurzacza: rozprowadzona bez urządzeń; domofon; instalacja pod antenę satelitarną; gniazda telewizyjne w każdym pokoju; instalacja alarmowa (okablowanie pod czujniki).

– Taras na gruncie – płyty betonowe, schody z bloków betonowych.

– Standard garażu: ściany i sufit odizolowane od pomieszczeń mieszkalnych styropianem gr 10 cm, siatka zatopiona w warstwie kleju, tynk cementowo-wapienny; posadzka styropian grubości 10 cm, podłoga pływająca zbrojona siatką stalową; jastrych cementowy; brama do garażu – segmentowa, otwierana pilotem.

– Ogród – trawa z rolki, nasadzenia krzewów i drzewek, krzewy podsypane kamieniem.