Firma PROFIT działa w branży budowlanej od 1996 roku. Zespoły wykwalifikowanych pracowników gwarantują płynną realizację procesu budowlanego zgodnie ze sztuką budowlaną i standardami jakich oczekują inwestorzy. Realizujemy budowy domów jednorodzinnych na zlecenie klienta, budowy obiektów przemysłowych, domów wielorodzinnych i obiektów usługowo – biurowych.

W 2008 roku firma rozszerzyła zakres usług o działalność deweloperską inwestując na rynku nieruchomości w Polsce. Jest to realizacja obejmująca całość procesu deweloperskiego począwszy od pozyskania gruntów aż do przekazania Klientom gotowych mieszkań. Własna wykwalifikowana załoga nieustannie czuwa nad każdym z etapów procesu deweloperskiego. Dzięki temu firma jest niezależna i samodzielna.

Od 2001 roku współpracujemy z kontrahentami zagranicznymi w zakresie usług budowlanych: budowa od podstaw domów i obiektów przemysłowych, prace wykończeniowe i modernizacja obiektów na terenie Belgii, Holandii oraz Francji. Zdobyte doświadczenie we współpracy z zagranicznymi kontrahentami wykorzystujemy na rynku polskim.