3-pokojowe mieszkanie 46m2 – Lublin, Okrzei 5

3-pokojowe mieszkanie z rynku wtórnego. Mieszkanie po kompletnym remoncie wykonanym przez naszą firmę.

Mieszkanie znajduje się przy ul. Okrzei 5 w Lublinie, na drugim piętrze w niskim bloku. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi ok. 46 m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica 3,60 m2.

Mieszkanie jest po generalnym remoncie wszystkich pomieszczeń. Remont został wykonany przez naszą firmę z myślą o przygotowaniu mieszkania do zamieszkania, a nie tylko pod wynajem.  W ramach remontu wymieniono instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną, odświeżono ściany i wymieniono podłogi we wszystkich pomieszczeniach, odnowiono całą łazienkę – zainstalowano nową armaturę, odnowiono kuchnię – zamontowano meble wykonane pod wymiar, wymieniono wszystkie drzwi . Podłoga w mniejszych pokojach i przedpokoju – panele;  kuchni, łazience i salonie – płytki. Okna plastikowe. Mieszkanie wykończono w jasnych kolorach, w kuchni dodatkowo grafitowe akcenty. Łazienka – kabina prysznicowa, umywalka, toaleta, miejsce na pralkę.  Ogrzewanie wody miejskie – bez piecyka gazowego. Kuchnia – przygotowana pod indukcję, uwzględniono miejsce na zmywarkę i lodówkę w zabudowie, zlew stalowy jednokomorowy. W przedpokój znajduje się miejsce na szafę.

Niewątpliwym atutem mieszkania jest przestronny salon i dodatkowe dwa osobne widne pokoje. Umożliwia to na wyraźnie wyodrębnienie części dziennej od sypialnianej lub aranżację pokoju dziecięcego albo małego gabinetu.

 

 

Uproszczony rzut pomieszczeń: