3-pokojowe mieszkanie z rynku wtórnego z osobną kuchnią. Mieszkanie po kompletnym remoncie wykonanym przez naszą firmę.

Mieszkanie znajduje się przy ul. Zana 12 w Lublinie, w bloku z windą. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 44,80 m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie posiada balkon. Brak KW. Czynsz ok. 430,00 złotych.

Remont obejmował: wymianę instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej, odświeżenie ścian i wymianę podłóg we wszystkich pomieszczeniach, odnowienie całej łazienki – nowa armatura, odnowienie kuchni – meble wykonane pod wymiar, wymianę wszystkich drzwi i parapetów. Podłoga w mniejszych pokojach – panele; w kuchni, łazience, przedpokoju i salonie – płytki. Okna plastikowe. Mieszkanie wykończono w jasnych kolorach, w kuchni dodatkowo grafitowe akcenty. W salonie dwie ściany jasnoszare. Łazienka – kabina prysznicowa, umywalka, toaleta, miejsce na pralkę, bojler elektryczny, bez piecyka gazowego. Kuchnia – przygotowana pod indukcję, uwzględniono miejsce na zmywarkę i lodówkę w zabudowie, zlew stalowy jednokomorowy. W przedpokój znajduje się miejsce na szafę. W jednym z pokoi wyodrębniono miejsce na garderobę.

Niewątpliwym atutem mieszkania jest przestronny i doskonale doświetlony salon. Jest to pokój narożny, dzięki temu jest doświetlony z dwóch stron, okna ciągną się prawie przez całą długość ścian i zaczynają się na wysokości ok. 1 metra, stąd pokój pozostaje ustawny, w salonie znajduje się również wyjście na balkon. Dzięki osobnej kuchni, w salonie można wygospodarować miejsce na wygodną jadalnię. Pozostałe pokoje świetnie nadają się na sypialnię i pokój dla dziecka lub gabinet.

 

Uproszczony rzut pomieszczeń: